Tohle mě přestává bavit

18. července 2014 v 18:46 | Starlight |  Ostatní
Už delší dobou si všímám jistého problému, který se bohužel nevyskytuje jen na mém blogu. Dlouhou dobu jsem to tolerovala, ale nyní pomyslný hrnec trpělivosti přetekl. A o čem to tu vlastně kecám? O tom, že si téměř nikdo nečte mé články celé -.- Všimla jsem si toho i u Stell, protože její články jsou delší a to některým z vás zřejmě vadí.
Zajímalo by mě tedy, proč si nečtete mé články. Vím, že nejsou nějaké zvláštní, ani umělecky pojaté, ale i tak by mohly stát za přečtení. Navíc si ani nemyslím si, že by byly nějak extrémě dlouhé, navíc se snažím psát je tak, aby byly alespoň trošku zábavné. Takže, prosím, alespoň teď buďte upřímní, proč se vám mé články nelíbí? Ráda bych to zlepšila.. Nebo mám jít do kytek úplně? Protože takhle to nemá cenu, nevidím žádný důvod, psát články pro dva lidi, když bych mohla dělat něco užitečnějšího. Klidně bych teď mohla dost dobře skončit, smazat blog a už se tu nikdy neukázat. Protože tohle opravdu začíná postrádat jakýkoliv smysl, snažím se, ale téměř nic z toho nemám. Ne, že bych si od blogování slibovala něco více.. jen bych chtěla alespoň několik věrných čtenářů.

Proč si to myslím?
Stačí si pořádně přečíst článek, následně pak prohlédnout i některé komenráře. Vezmeme si jako příklad článek se spoilerem k příběhu. Před samotnou ukázkou jsem věnovala celý odstavec tomu, jak bych byla vděčná za další přihlášky do příběhu, dokonce jsem pár slov i zvíraznila. A co to vidím v komentářích? Nejmenovaná osoba mi napsala (cituji): "Škoda, že jsem se nestihla přihlásit.." -.-
Nebo u předešlého článku s obrázky, před který jsem napsala důložité informace ohledně chodu blogu. Nyní můžete hádat, co bylo ve většině komentářů.. "Krásné obrázky".
Tímto nechci říct, že jsou všichni stejní, vždycky se najde pár hodných človíčků, kterým se mé články líbí, nebo i přes jejich příšernost je dočtou do konce, ale stále tu zůstává drtivá větši těch, kteří sáhodlouhý článek dokáží odbít jednou větou.
Ale ještě více by mě zajímalo, proč to děláte? Proč někteří z vás komentují, když si nedočtou celý článek? Ne, popularitu si tím opravdu nezískte. I když na mém blogu funguje systém "komentář za komentář", na váš blog zřejmě nezajdu, spíše se dostanete na můj pomyslný blacklist. A ne, mě tím opravdu nikdo nepoteší, spíše naopak. Neuvěřitelně to mrzí, protože člověku pak v hlavě vyvstávají prapodivné myšlenky -.-
Raději tedy nekomentujte, protože tímto urazíte majitelku blogu a ještě k tomu si utrhnete ostudu ;)

Také bych se ještě chtěla zeptat vás, jaký to má smysl? Vlastně ani nevím, proč se snažím s tímto článkem a pracně vymýšlím slova, když si většina přečtě pořádně jen první odstavec a navrší vše komentářem: " Souhlasím s tebou, máš naprostou pravdu..". Tohle od vás opravdu nechci, já chci vlastní názor, vyjádřete se, prosím! Nepotřebuji kladné názory, však o tomto tohle všecho je! Poučit se ze svých chyb a příště je nedělat. Při psaní těchto vět se mi do hlavy dostává myšlenka, kterou jsem pochytila z mého oblíbeného seriálu, cituji: "Kdybys poznal, že světlo svíčky je oheň, bylo by již maso dávno uvařené". Tímto chci říct, že nikdo neví nic hned. Kdyby malé děti věděli, že oheň pálí, pak by do něj nestrkali prstíky. Když to pak udělají, poučí se z bolesti a více se ohně již nedotknou...

Nazávěr bych vám chtěla říct ještě jednu malou věc; já si vaše články vždy četla celé. Mohu vám slíbit čestné skautské, což je od mé maličkosti ten nejvěrnější slib, kterého se můžete dočkat.. Opravdu, i když se to tak mnohdy nezdá, vždy jsem vám s radostí naslouchala ;)

Také jsem článkem nechtěla nikoho urazit, jen prosím o chvíli zamyšlení nad tématem které se vám pokouším mojí omezenou češtinou sdělit.

Alo což, já patřím stejně do kytek..


P.S. Applejack se stává mým pomale nejoblíbenějším poníkem :D

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dee Dee | Web | 18. července 2014 v 19:42 | Reagovat

Presne toto ! To isté čo som aj písala ja, to už radšej nekomentujte vôbec, lebo my proste nie sme taký slepý aby sme si to nevšimli. Často sa mi stáva že napíšem článok s viacerými dôležitými vecami aj 1000x a ľudia to odignorujú a nakoniec to zruším a nikto si to ani nevšimne a potom sa u mňa nachádzajú komenty "A prečo už nie je toto a hento a tamto ?"
Ja si myslím že najviac ide o lenivosť a hlúposť myslenia si že nikto si nič nevšimne, alebo, však to nevadí, asi to nebude až také dôležité ale ono proste nie. A je smutné že napr. ty Starli nepíšeš ani také dlhé články aj to ignorujú.

Raz som spravila náber SB, ten článok obsahoval maximálne 3 krátke vety a jednou z nich bolo nech sa moje súčasné SB už nezapisujú...A jasné že sa niektoré zapísali, prečo nie -.-
A mňa už to štve lebo takáto vec sa stáva pri každom jednom článku.

2 Debbie Debbie | Web | 18. července 2014 v 19:44 | Reagovat

Mně se tvé články moc líbí a čtu je celé.

Hodně lidí to dělá vůli návštěvnosti, že si jich někdo všimne. Samozřejmě, nedělá to každý, ale i tak. Někteří zase neumí úplně vyjádřit svůj názor. Chci tím říct, myslí si o tom třeba hodně věcí, ale neví, jak to napsat a tak napíšou "Krásné." a nic víc, či něco podobného.

Já osobně mám těžké období a kolikrát nemám náladu jak psát,t ak obíhat a číst články. Tak radši ani nekomentuju. Taky jsem často unavená a nemám sílu ani na dlouhé čtení. Tehdy to radši nechám na později a přečtu si to, až se cítím.
Občas to čtu a komentář třeba nenapíšu. A nebo hodnocení napíšu autorovi třeba na skype, či jinak, když mám na něj spojení.

Nedivím se, že tě to trápí, psát článek a pak ten pocit, že to moc nikdo nečte.
Samozřejmě, nehažme všechny do jednoho pytle, jsou tu lidé, co to čtou a komentují, někteří to možná jen neumí vyjádřit. Já se snažím číst většinu článků, když se necítím, tak nečtu, nebo přečtu alespoň ty nejnovější.

3 bloody bloody | E-mail | Web | 18. července 2014 v 20:40 | Reagovat

Já často píšu krátké komenty, i když si to přečtu celý, protože něco mi komentovat nejde. Hlavně prosim neodcházej. Já si tě vážím, protože tvé komentáře mají hlavu a patu. To si mi hlavně dokázala tím komentářem ohledně postav do příběhu.

Mě upřímě ser.štvou komentáře typu- epic, cool atd. Obrázky se často komentují jedním slověm, protože nikdo nikomu nechce ublížit. To samé u příběhů ale u nich to i chápu. Příběhy nekomentuji, protože mě od některých nebaví. Nesnáším moc nudných slov ale tvé nejsou nudné.

"máš pravdu ve všem" tohle jsem taky do nedávna používala ale jen u těch článků se stejným názorem jako opravdu mám. Často nesouhlasím s něčím názorem,  akceptuji to ale aspon nepíšu blbosti.
To s těmi články tu má skoro každý, kdo není malé dítě(troll plz)

4 bloody bloody | E-mail | Web | 18. července 2014 v 20:42 | Reagovat

[3]: zas se to poslalo dřív
Ještě bych chtěla dodat jednu věc- reklamy. Holčinky chtějí návštěvnost a píšou jak si uža, jen aby jí dostali, přitom jim nikdo nemůže věřit ani nos mezi očima, protože tohle klidně napíšou i někomu s kym nesouhlasí.

5 crazymoon crazymoon | 18. července 2014 v 21:18 | Reagovat

Wait, rušit blog?
Kvůli tomuhle?
Promiň připadá mi to zbytečné. Vím, že to člověka štve, když zjistí, že poradní čtenáři jsou jen 2 + -, ale tento problém tu byl vždy a bude. Prostě ignorovat Ty co to nečtou a věnovat se těm co to fakt čtou.
Hlavně Starali, NEKONČI, nejenže to je zbytečný, ale udělá to velký rozruch v této komunikaci a kdo ví co se tu stane.

6 Niky Niky | 18. července 2014 v 22:07 | Reagovat

NEKONČI !
Mě to taky štve. Já osobně si čtu všechny články celé ,ale u komentování se stane že na něco třeba zapomenu.... :/
Sice nepíšu tak sáhodlouhé komentáře ,ale čtu si články celé to přísahám.

7 Dusty Dusty | Web | 18. července 2014 v 23:59 | Reagovat

Ja si vždy všetky články čítam celé, aj tie moje :D. A aj tvoje. Ale väčšinou je môj komentár buď krátky, alebo nekomentujem. Nie je to tým, že by sa mi článok nepáčil, alebo som ho nečítala celý. Môj problém je, a vždy bude, že sa neviem vyjadriť. Závidím tým, ktorý vedia písať dlhé komentáre. Samozrejme sa niekedy nájde článok, pri ktorom sa dá rozpísať. Ak sa v nejakom článku vyskytnú obrázky, často komentujem len tie, pretože sa k nim dá jednoducho vyjadriť. Keď už komentár napíše, často mi prijde  zlý a hlúpy, bez hlavy a päty. No pri mne neexistuje, že by som si článok neprečítala celý, lebo vždy, keď prídem na blog, ktorý mám rada a vidím nový článok, teším sa že si mám čo prečítať. Jednoducho keď ide o čítanie, nepreskakujem. Samozrejme, že niektorí komentujú, len aby boli vidieť. Lenže také komentáre typy "zlatučké" vedia niekedy potešiť, no tiež vzbudzujú podozrenie, že si osoba článok celý nečítala. Aj mne sa niekedy podarí napísať taký koment, ale k tomu som sa vyjadrila.
Každopádne mi nezostáva nič iné, ako s tvojím článkom súhlasiť, no nie je to dobrý dôvod na to, aby si končila. Tých pár ľudí, čo to myslí vážne, za to stojí :)
Preto prajem veľa šťastia. Tvoj pocit môžu spôsobovať hlavne ľudia, ktorí to ani neberú vážne, nechcem teraz kydať hnoj na začiatočníkov, som to predsa aj ja, no hlavne tí mladší nevedia, aké môžu ich komentáre spôsobiť pochybnosti. Niektorí sú nenapraviteľný ;)
Teraz som sa rozpísala :DD

8 Dusty Dusty | Web | 19. července 2014 v 0:03 | Reagovat

[7]: *Keď už komentár napíšeM, často mi prijde...
Pardon za spam :C

9 Purpi Purpi | 19. července 2014 v 15:18 | Reagovat

nom slyšela jsi zlatí tady názor od tvých kamarádů bo návštěvníků,teď ti píše(což doufám) osoba důvěrnější tvého srdíčka(to zní mírně egoisticky,ale neboj)

Já si články čtu celé,problém je v tom někdy sesmolit normální komentář a někdy např. u mě mi tak hrabe,že dokážu koment zaspamovat,ale to jen u pár osob :DD

já si tvé články čtu celé,ale komentuju jen něco,jelikož se mi prostě nechce :D tečka,ALE
čtu si poctivě všechny a odpovídám jen na to,co mě zaujalo,bo když prostě vím co napsat,ale někdy jsem i já v koncích. Zkrátka se najdou lidi co to čtou celé,ale třeba nepíšou komenty a pak tam vidíš jen ty komenty,co nechceš.

Zkus to brát i z jiného pohledu.

Mé příběhy také nečte zas tak moc lidí a  já jsem vždy radši,když dostanu soukromou poklonu k dílu ;)

10 Starlight Starlight | Web | 19. července 2014 v 18:37 | Reagovat

[1]: Právě u tebe jsem si toho všimla :)
U toho náběru SB bych to brala spíš jako davovou psychózu- udělá to jeden, musí to udělat i druhý..

[2]: Jsem ráda, že se ti mé články líbí. Takhle bych si to představovala- nemáš náladu, nekomentuj.. jak jednoduché!

[3]: Díky, u komentářů se opravdu snažím zapojit všechny mozkové závity, i když se občas prostě vyjádřit neumím.

[5]: Díky moc za podporu, Crazy :) V tom článku jsem byla naštvaná a naštěstí se mi vše rozleželo hlavou. Končit nehodlám, byl to pouze případ nejhoršího možného scénáře ;)

[6]: Neboj končit tedy nebudu..

[7]: Teď ses tedy opravdu rozepsala :D Děkuji ti za názor, myslím, že s tebou mohu ve všem souhlasit :)

[9]: Díky moc zá názor, Purpi :) Tobě věřím, že si čteš mé články, neboj. Jen mě to u některých začínalo opravdu štvát..

11 LeA LeA | 19. července 2014 v 19:14 | Reagovat

Já ti dám taky mé čestné skautské, že si vše čtu! Jen neumím dobře reagovat a taki, takže to pak vypadá, že jsem si četla dva odstavce a tak ._.
Hlavně teda nekonči! do kytek jít nemusíš, hele koukni se na mě - mám ještě menší návštěvnost ne ty a nekončím! Můj sen byl vždy mít navštěvovaný blog.. a za tím si i stojím! C: A vím jaké to je nemím moc věrných čtenářů.. bohužel :C
Jinak, ten citát z Stargate jsem nikdy moc nechápala, i když jsem ten díl viděla snad Xkrát. Prostě mám moc malý mozek na svtřebání takových informací xD

12 Starlight Starlight | Web | 19. července 2014 v 19:31 | Reagovat

[11]: Neboj končit nebudu :)

Co se týče Stargate, ten citát řekla Oma několikrát. Nejdřív mi také těžko lezl do hlavy, ale jednoho nádherného dne jsem vše pochopila :D

13 Tobby Tobby | 20. července 2014 v 9:23 | Reagovat

Mno já jsem prostě moc lenivé.
Čtem si články ale nepíšu vůbec.
To je snad ještě horší :C o.O
Lidi by měli nad každej článek pro mě spešl psát "TOBBYNO NAPIŠ KOMENTÁŘ!"
Takže se případně omlouvám. Nějak se prostě neumim rozepisovat jako ostatní.
Ale tak snad tenhle ošmudlanej krátkej koment stačí :)

14 Starlight Starlight | Web | 20. července 2014 v 17:29 | Reagovat

[13]: Není to horší, jsem ráda, že si mé články čteš C:

15 žlutý buzerant žlutý buzerant | 21. července 2014 v 3:21 | Reagovat

opovaž se zrušit blog!
já teda vím prečo to lidé dělajů protože se jim prostě nechce číst nebo nemají čas nebo tak něco a chtějí dát na jevo že na "tvůj" blog zavítali a napsali nějakej retardovanej kometář ako je třeba že nakreslíš Purple jak znásilňuje strom třeba :D
a napíšou: "to je cute" a to je vše

já to někde už taky párkrát napsala a připadám si jako ko*ot v myčce ale články čtu ale moje retardace mi nepovoluje se plně soustředit na to co sem četl a na půlku toho co sem četl sem zapomněl :,o
teda všeci sis vymýšlením článků a spov dávájí záležet a práci já píšu co mě napadne a pak vidíte ty chyby jajajajajaJ -.-
ale mám naprosté pochopení že člověk nechce číst já osobně nenávidím čtení protože si z toho většinou nic nevemu protože na všechno zapomenu,protože moje retardace...ani psaní nemám ráda a příběhy neumí vymýšlet ATD...mám blog protože chcu ukazovat obrázky pro kámoše kteří nemaj DA
blog nemám kvůli psaní...na to nejsem stvořená to každý pozná .-.

ten poslední citát mi připomenul naši skupinu kytek :D
jop applejack je fajn poník :3
já se také nerada vyjadřuju a komunikuju pouze s lidmy s který sou komunikativní,společenský,přátelští a simpatický jako je třeba můj fotr(aziat)
vždy když se jakkoliv vyjádřím je to mega trapas a katastrofa jaký koliv nápad který mám se stane pohromou...prostě tak

PS: připadám si jako těžkej bad ass protože sem tě přistihla jak nastavuješ dess a je krásnej :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama