Podivně splácané info

21. června 2014 v 14:31 | Starlight |  Novinky
Po dlouhé době vás opět vítám u informačního článku.

1) Poslední dobou jsem na blogu nebyla téměř vůbec aktitvní, to by se během následujícívh dnů mělo postupně zlepšovat. S koncem školního roku mám totiž trochu více času, navíc se nečekaně vyřešilo pár problémů. Doufám tedy, že mi tato pohoda ještě chvíli vydrží:) Tak jsem tedy nakreslila spousty narozeninových obrázků, které jsem neměla čas zveřejnit. Takže se dotyčným omlouvám za opožděné dárky. Brzy jim věnuji speciální článek!

2) Také jsem slíbila, že brzy zveřejním OC do PHS. Tomuto článku věnuji nejspíše pondělní den, protože jsem stále nedokončila obrázek.
Když už jsem u Stell, musím ještě jednou poslat zadání do soutěže. Po několika neuspěších s mým e-mailem to bude fuška, ale já už něco vymyslím ;)

3) Také už jsem konečně začala kreslit obrázky pro Revenge, jejichž ukázku dám pod článek. Dále jsem se přihlásila do AT se Stell, ale musím ještě počkat na její odpověď.
Postupně také kreslím další várku pro Purple tak, aby jí došla kolem jejích narozenin. Už mám nekreslené asi tři obrázky a na dalším se pracuje. Měla bych to tedy zvládnout s příjemnou časovou rezervou :)
To znamená, že nyní mám posílání i objednávky obrázků plné ;)

4) Odstaveček, který se týká mého života a činnosti. Můžete jej při svém čtení přeskočit :D
Poslední dobou je moje nálada lepší než v jiné dny, za což vděčím převážně konci školy a svým kamarádkám. Co se týče mého vytíženého programu a důvodů, proč tu na blogu tolik nejsem, bych měla zmínit převážně kamarádky a rodiče. Zrovna včerejší večer jsem se s kamarádkami pěkně zřídila v cukrárně. Vypila jsem asi litr kofoly, takže jsem se domů navrátila asi v deset večer rozesmátá a nabuzená. Musela jsem tedy jít spát až kolem jedné hodiny v noci, takže jsem si spánku moc neužila.
Dnes se také moc nevyspím, protože mám v programu večerní výlet do Brna a pozorování posledních ohňostrojů na Špilberku. Zítra mě rodiče chtějí vzít do dinoparku.
Jaká ironie! Když jsem byla malá (asi 7 let) toužila jsem po výletu do Vyškovského dinoparku opravdu hodně. Nyní, když už mě dinosauři tolik neberou, se rodiče po pěti letech konečně rozhodli, že právě tam povednou naše kroky. Jak dokonalé -.-
Poslední dobou jsem se také na 100% opřela do plnění své skautské cesty a do skautingu obecně, to my zabralo také pár hodin. (Největší sranda byla, když jsem měla prakticky ošetřit lehké zranění. Pokoušela jsem se o splnění tohoto úkolu s kamarádkou, ale ta si zlomit nohu nenechala :D)
Možná vás zajímá i mé vysvědčení.. Po několika měsících umorného snažení se na informačním papíru objevily téměř samé jedničky, jen 1-2 z českého jazyka. Následně jsem se několikrát nechala vyvolat, takže doufám v nápravdu této známky :)
Ale ať tu nemluvím stále jen o sobě. Jak se máte? Co škola a vysvědčení? Co plánujete na víkend?

5) Už jsem zase změnila pozadí k designu. Takové zřejmně ještě chvíli zůstane. Doufám tedy, že se vám líbí.
Až mě omrzí neustálé měnění pozadí, objednám si od někoho lepší design. Předběžně se tedy ptám, kdo by mi jej udělal?

6) Poslední bodík se týká příběhů, novel a povídek. Stále mi jich přijde nějak málo. Aktivně mám rozepsané pouze dvě, ale pokouším se to nějak napravit. V mé hlavě se rodí stále nové nápady, takže můžete jen čekat, kdy se na blogu objeví přihlašovaví formulář.
K již stávajícímu psaní: každou sobotu by měl vycházet nový díl novely Starlightin deník, který by se měl střídat s povdídkou Umění létat ;)

Doufám tedy, že jste poctivě přečetli celý článek, i když byl trochu delší. Loučím se s obrázek pro Revenge,
Vaše


For Revnge by StarlightBlue01
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Funn Funn | 21. června 2014 v 14:37 | Reagovat

Toho je mooooc :D
Každopádně doufám, že jste mi na uvítanou z ŠVP upekli dort :3

Ehm, no nic. Nic si nedělej z toho, že nejsi aktivní, nikomu to neva o.-
Revi se moc povedla!

2 Charly Washy Charly Washy | Web | 21. června 2014 v 16:32 | Reagovat

Já bych ti dess s radostí udělala ;)

Heh,já jsem šla včera spát asi tak po dvanáctej xD,ale stejně vedeš xD
Já mám na víkend naplánované plány na mé naplánované plány xD Mimochodem držím palce ať si tu 1-2 opravíš na jedničku;) A ten obrázek Revi je cuteeee!:33

3 Dusty Dusty | Web | 21. června 2014 v 19:46 | Reagovat

Revi je tak cuute :3 *vytrhne obrázok zo svojho monitoru a  prilepí si ho na stenu*  
Ja by som ti dess urobila ale ty chceš asi nejaký profesioálnejší, a také ja neviem :'D

4 žlutý buzerant žlutý buzerant | 21. června 2014 v 23:07 | Reagovat

já budu za rebela a napíšu komentář dřív než si to přečtu a pak si to přečtu
tu Revi sem už viděla je to epické! :3

5 Niky Niky | 22. června 2014 v 20:13 | Reagovat

:D No jo Kofola udělá divy. Já se takhle zlila naposledy Coca-Colou :DDD no dopadlo to špatně. A obrázek je vážně super :3.

6 ♥ Violet ♥ ♥ Violet ♥ | 22. června 2014 v 20:51 | Reagovat

Jéj toho je :D
Na povídky se těším a obrázek se ti móc povedl :)
Jinak affs budu móc ráda ;)

7 bloody bloody | E-mail | Web | 23. června 2014 v 7:37 | Reagovat

Revi je moc krásná jen to bělmo splývá s tou kůží ale to je normál když je bílá. Jinak  už se těším až budeš psát další příbehy. Pokud chceš tak ti dess udělám a mile ráda jen si na skype napiš co chceš.

8 Moonie Moonie | 23. června 2014 v 15:12 | Reagovat

1) Och milujom prázky lebo víc času :3
2) Proč mi najednou připadá, že všem nefunguje email? xd
3) *ten pocit když nevím co k tomuhle odstavci říct*
4)jejda Starli, ty se nám opít z Kofoly xd
nom...ve Vyškovském Dinoparku jsem ještě nebyl, ale každého to určitě naštve, heh máš dětský sen a po pár měsících zistíš, že se stejně nesplní a najednou jak jsi starší se ti splní O.o
Když si teď budeš přát, aby se poníci z MLP objevili v realitě tak se to za 5 let splní! Děkujeme ti padací hvězdo za tak nádherný dar pro lidstvo!
Wait...to si vážně ta kamarádka musela zlomit nohu? Oh, do toho bych tiež nešel xd
Aw...to máš báječné vysvědčení gratuluji c:
Škola a vysvědčení? No, jediné dobré bylo to, že máme letní prázky jen o týden dřív a vysvědčení, ne to by tady všichni omdleli xD
5) desing vypadá božky c:
inu já desingy vůbec neumím takže nemohu ti s tím pomoc, někdo jiný se určo najde (a našel! *le kouká na Bloodin komentář*)
6)oh příběhy...
já jich mám též plnou hlavu a proto si některé nápady zapisuji do své spešl rubriky, však kdybychom se chtěli k tomu vrátit
Inu musím se přiznat, že zatím jsem nepřečetl žádný Tvůj příběh, jaká to být ostuda! Musíme to hned napravit, dnes večer si přečtu Tvé příběhy a né jednorázovky na páry KakaSasu a KakaNaru...heh xd

Článek jsem přečetl celý (heh 2x, ale poprvé nevěděl co na to napsat -tohle se stává často-)
Obrázek Revi být báječný c:
jen to levé oko, víš mělo by tam být černá čárka okolo oka, která naznačuje tělo poníka a nebo jsem jsem tak slepý a ta čárka se niekde ukrývá o-o
I tak líbí se mi Tvůj styl je takový cute c:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama