Červen 2014

Prvním rokem mezi vámi

26. června 2014 v 14:39 | Starlight |  Novinky
Tak, tak..
přesně před jedním rokem jsem si založila svůj první blog o MLP- starlightblue.blog.cz. Od té doby jsem se jednou přestěhovala, tím vznikla soušasná verze mého webu.

Blog je v rekonstrukci!

24. června 2014 v 21:12 | Starlight |  Blog
Ano, slyšíte zprávně!
Autorka se konečně odhodlala tu to pořádně postavit na nohy. Nejdříve jsem chtěla celý blog přestěhovat, ale nakonec to neudělám.. zatím.
Měla jsem totiž chvíli času, tak jsem zabrousila do vlastních rubrik. Musím vám říct, že takový zmatek se nenacházi ani v mém pokoji! (To už je tedy velký nepořádek.)
Začnu tím, že vymažu či přepíšu většinu článků. Už jsem stihla jeden přepsaný dokončit. Naleznete jej v menu pod ikonkou "Are you new here? Read!". Byla bych moc ráda za komentář a názor, co si o tomto "novém" stylu článků myslíte. Celkově bych moc ráda psala články zajímavější a přehlednější tak, aby se dobře četly. Budu tedy moc ráda za radu, či kritiku.
Udělám nové rozcestníky, zajímavější články.. celkově si myslím, že se máte na co těšit!

Podivně splácané info

21. června 2014 v 14:31 | Starlight |  Novinky
Po dlouhé době vás opět vítám u informačního článku.

1) Poslední dobou jsem na blogu nebyla téměř vůbec aktitvní, to by se během následujícívh dnů mělo postupně zlepšovat. S koncem školního roku mám totiž trochu více času, navíc se nečekaně vyřešilo pár problémů. Doufám tedy, že mi tato pohoda ještě chvíli vydrží:) Tak jsem tedy nakreslila spousty narozeninových obrázků, které jsem neměla čas zveřejnit. Takže se dotyčným omlouvám za opožděné dárky. Brzy jim věnuji speciální článek!

2) Také jsem slíbila, že brzy zveřejním OC do PHS. Tomuto článku věnuji nejspíše pondělní den, protože jsem stále nedokončila obrázek.
Když už jsem u Stell, musím ještě jednou poslat zadání do soutěže. Po několika neuspěších s mým e-mailem to bude fuška, ale já už něco vymyslím ;)

3) Také už jsem konečně začala kreslit obrázky pro Revenge, jejichž ukázku dám pod článek. Dále jsem se přihlásila do AT se Stell, ale musím ještě počkat na její odpověď.
Postupně také kreslím další várku pro Purple tak, aby jí došla kolem jejích narozenin. Už mám nekreslené asi tři obrázky a na dalším se pracuje. Měla bych to tedy zvládnout s příjemnou časovou rezervou :)
To znamená, že nyní mám posílání i objednávky obrázků plné ;)

4) Odstaveček, který se týká mého života a činnosti. Můžete jej při svém čtení přeskočit :D
Poslední dobou je moje nálada lepší než v jiné dny, za což vděčím převážně konci školy a svým kamarádkám. Co se týče mého vytíženého programu a důvodů, proč tu na blogu tolik nejsem, bych měla zmínit převážně kamarádky a rodiče. Zrovna včerejší večer jsem se s kamarádkami pěkně zřídila v cukrárně. Vypila jsem asi litr kofoly, takže jsem se domů navrátila asi v deset večer rozesmátá a nabuzená. Musela jsem tedy jít spát až kolem jedné hodiny v noci, takže jsem si spánku moc neužila.
Dnes se také moc nevyspím, protože mám v programu večerní výlet do Brna a pozorování posledních ohňostrojů na Špilberku. Zítra mě rodiče chtějí vzít do dinoparku.
Jaká ironie! Když jsem byla malá (asi 7 let) toužila jsem po výletu do Vyškovského dinoparku opravdu hodně. Nyní, když už mě dinosauři tolik neberou, se rodiče po pěti letech konečně rozhodli, že právě tam povednou naše kroky. Jak dokonalé -.-
Poslední dobou jsem se také na 100% opřela do plnění své skautské cesty a do skautingu obecně, to my zabralo také pár hodin. (Největší sranda byla, když jsem měla prakticky ošetřit lehké zranění. Pokoušela jsem se o splnění tohoto úkolu s kamarádkou, ale ta si zlomit nohu nenechala :D)
Možná vás zajímá i mé vysvědčení.. Po několika měsících umorného snažení se na informačním papíru objevily téměř samé jedničky, jen 1-2 z českého jazyka. Následně jsem se několikrát nechala vyvolat, takže doufám v nápravdu této známky :)
Ale ať tu nemluvím stále jen o sobě. Jak se máte? Co škola a vysvědčení? Co plánujete na víkend?

5) Už jsem zase změnila pozadí k designu. Takové zřejmně ještě chvíli zůstane. Doufám tedy, že se vám líbí.
Až mě omrzí neustálé měnění pozadí, objednám si od někoho lepší design. Předběžně se tedy ptám, kdo by mi jej udělal?

6) Poslední bodík se týká příběhů, novel a povídek. Stále mi jich přijde nějak málo. Aktivně mám rozepsané pouze dvě, ale pokouším se to nějak napravit. V mé hlavě se rodí stále nové nápady, takže můžete jen čekat, kdy se na blogu objeví přihlašovaví formulář.
K již stávajícímu psaní: každou sobotu by měl vycházet nový díl novely Starlightin deník, který by se měl střídat s povdídkou Umění létat ;)

Doufám tedy, že jste poctivě přečetli celý článek, i když byl trochu delší. Loučím se s obrázek pro Revenge,
Vaše


For Revnge by StarlightBlue01

Starlight už zase něco nakreslila

17. června 2014 v 20:16 | Starlight
Opět nové obrázky. Na Bronies se sice setkaly se smíšený hodnocením, ale mě zajímá, co mi na ně řeknete vy! :)

Umělecká dílka madam Starlight

7. června 2014 v 15:46 | Starlight |  Obrázky
Konečně jsem se odhodlala zveřejnit obrázky, které jsem nakreslila už asi před týdnem. Dnes je to hlavně neponíkovská tvorba. Doufám tedy, že i tak se vám to bude líbit :)