Květen 2014

Hvězdná brána bude znovu otevřena!

31. května 2014 v 16:00 | Starlight |  Stargate
Však vy už víte, že tento blog není jen o seriálu MLP:FiM, ale i o seriích Stargate. Když už, tak alespoň pořádně!

Hotové objednávky pro Brexi a Adelaide

28. května 2014 v 18:05 | Starlight |  Grafika
Ahojky!
Dnes jsem konečně poslala obrázky pro Purpi, doufám, že se jí budou líbit :3 To znamená, že mám volno a čas, takže jestli by si někdo chtěl vyměnit se mnou obrázky a napsat mi nějaký dopis, teď má příležitost mi to zdělit. Mám však relativně málo času, takže budu brát pouze dva zájemce. Neznamená to ovšem, že beru první dvojici ;)
**
V té chvíli volného času jsem se také rozhodla tvořit. Konečně jsem si tedy zapnula Gimp a začala vyplňovat první objednávky. Vytvořila jsem ikonky pro Adelaide a Brexi, protože jsem měla náladu na oranžovou a černou.


Zápis SB

21. května 2014 v 14:14 | Starlight |  Ostatní
Ahojky, poníci, lidé.. a všichni ostatní.
Než se dostanu k tématu tomuto článku, mám pro vás ještě několik zajímavých novinek;

1) Když jsem dnes poprvé přišla na blog, málem mi vypaldy oči. Nechtěla jsem tomu věřit, ani nyní tomu moc nevěřím. Podle počítadla na blogu bylo 98 lidí! Pokud je to pravda, děkuji vám :) Pokud ovšem ne,.. *chjo, blog.cz*
2) Co se příběhů týká, další díl "Umění létat" chystám na sobotní odpoledne a druhý díl Starlightina deníku snad vyjde příští sobotu. Také jsem dostala celkem dobrý nápad na FFS ke Stargate.. ale nevím, jestli to mám cpát na tento blog. Nebylo by to tu tošku "přebránované"? Záleží na vás, stejně nevím, jestli by si to někdo četl..
3) A když už je tento blog o letadlech.. včera jsem se dívala na Letecké katastrofy. Viděla jsem jeden z nejsmutnějších dílů, jaké kdy byly natočeny. Nejhorší je fakt, že všechno se točí podle skutečných událostí..

***
Ano, ale podle nadpisu je vám jasné, že chystám zápis SB. Zapsat by se měl každý, i ten, koho v seznamu již mám. Čas máte do 6.6. 2014 :)
Přihlášky prosím do komentářů ve tvaru:
Jméno:
Blog:

(by Mico)


Objednávka malé grafiky

17. května 2014 v 20:19 | Hvězdný fanatik
Jelikož mám zmatek v tom, kdo si objednal ikonku minule, vytvářím nový objednávkový formulář :3 Nevím, jestli se moje grafika někomu líbí, ale minule byl vcelku zájem, takže budiž.
Jinak.. kdo si všimnul nového pozadí designu? Líbí?

Hvězdný závislák si takové krásné pozadí prostě nemohl nechat ujít :) Máte štěstí, že tam není..ehm, Hvězdná brána..
Hvězdná mlhovina je tam obzvláště proto, že jsem dočetla svoji novou knížku o astronomii, takže jsem dostala celkem náladu na toto modré hemžení. Příště můžete čekat obrázky Mléčné dráhy, nebo šílený popis termojaderné fůze ve hvězdách.

Nom, teď už tedy objednávka:
Jméno:
Blog:
Co si přeješ? (ikonku, oddělovač, podpisek nebo avatar)
S čím to chceš? (nejlépe odkaz na obrázek)
Barvu?
Něco víc?

Nyní ještě ukázka spatlaná rychle a beze snahy:)


Černobílý svět

11. května 2014 v 14:28 | Starlight |  Obrázky
Konečně jsem se dokopala zveřejnit obrázky, které jsem za poslední dobu nakreslila. Najdete zde například opožděné narozeninové přání pro Stellu, Brexi a Adelaide (tohle však viselo již dlouhou dobu na DA), ale také pár kreseb mého OC i jiných věcí. Všechno kreslené pouze tužkou, začalo mě to totiž bavit. Doufám, že se vám kresby budou líbit!


Postava do příběhu pro Stell

5. května 2014 v 18:12 | Starlight
Konečně jsem domyslela OC pro Stellu, dokonce jsem i nakreslila obrázek! Nechci nic říkat, ale pro tak lenošného tvora si takový výkon zaslouží veliký potlesk :D
Dala jsem si s tím hodně práce, takže uškrtím každého, kdo bude kopírovat!