Duben 2014

Nominace od Niky

29. dubna 2014 v 20:34 | Starlight |  Ostatní
  • Napiš o sobě 10 věcí
  • odpověz na otázky
  • nominuj 5 blogerů
  • vymysli otázky
- jmenuji se Lenka
- jsem Stargaterka (ehrm.wíí!)
- jsem Brony
- sbírám modely koní
-jsem skautka
- miluji dopravní letadla
- jsem šprt.. :D
- moc ráda si čtu
- pokouším se hrát na kytaru, ale moc mi to nejde:D
- zajímám se o vesmír (hvězdný fanatik)

1. Oblíbené roční období?
jaro i léto
2. Jakou barvu nesnášíš?
růžovou
3. Knihy nebo filmy?
Filmy.. samozřejmě Hvězdná brána, Hvězdná brána: Archa pravdy i Hvězdná brána: Návrat :D Dále třeba Avatar, Tmavomodrý svět..
Knihy.. Hunger Games, Snoopy, Harry Potter..
4. Oblíbený hudební styl?
Nejvíce poslouchám asi pop.
5. Jaké cizí jazyk se učíš ? A jaký by jsi se chtěla učit?
Učím se anglicky i německy. Nepohrdla bych francoužštinou a španělštinou, ale nejsem jazykový typ.
6. Co si myslíš že je na konci vesmíru?
Vědecký nebo osobní? Teoreticky by měl být vesmír nekonečný, ale myslím si, že většina už ví, že to nemůže být taková pravda.. Podle teorie rozpínajícího se vesmíru se vesmír stále rozpíná, kdyby byl nekonečný, neměl by se tedy kam rozpínat..
Nuže, tedy.. podle mne jsou za naším vesmírem další vesmíry.
7. Tvá nálada ?
Většinou smutná, blbá..co si namouvat.
8. Co je ti nejblíže když se podíváš na levo?
Noční stolek :D
9. Oblíbená hláška ?
Můj ty smutku! Já to říkala..
*blbý smích* :D
10. Tvůj názor na karamel ?
mm..

Nominuji:
Sleepy
Ziberlee
Lilly
Mico
Purple

1. Nejoblábeněší TV seriál?
2. Jaký předmět ve škole tě nejvíce baví?
3. Oblíbená písnička?
4. Názor na náboženství?
5. Jsi pesimista, optimista nebo realista?
6. Nad jakým zaměstnáním uvažuješ?
7. Nejlepší místo na dovolenou?
8. Jaké zvíře tě nejvíce vystihuje?
9. Oblíbené jídlo?
10. Poslední film, na kterém jsi byla v kině?

K této výzvě se tato animace přímo nabízela..


Starlight Twinkle- poslední úpravy

24. dubna 2014 v 16:42 | Starlight |  Novinky
Už je čtvrtek, ale slíbený příběh tu stále není.. heh, snad to pochopíte.. Na sobotu plánuji trošku jiný a nový příběh, takže Umění létat můžete čekat až v podndělí.
**
Také bych se vám moc ráda omluvila, že všude strkám Hvězdnou bránu. Hi, hi.. ale, opravdu. Zřejmně si budete muset zvyknout, že jsem našla v tomto seriálu velké zalíbení a jen tak se ho nepustím;)
A aby bylo jasno.. nenávidím Southpark :D Na tu parodii jsem se koukala jen pro to, že tam byly moje oblíbené postavy z SG-1 :D

Ale nyní k tématu článku;)
Jistě již víte, že Starlight si nepatrně změnila jméno. Ale co dalšího se změnilo? A co zůstane?

Různá směska novinek

21. dubna 2014 v 18:49 | Starlight |  Ostatní
Ahojky, tak jsem zase tu..
Tentokrát se špatnou náladou, ale to nidko nemusí řešit..
Už konečně chystám pokračování tak dlouho očekávaného příběhu, sice jsem slibovala v pátek, ale j jsem vážně neměla čas, ani chuť k tomu moc nebyla. Musela jsem si totiž nachystat koníky na výstavu, připravit lístečky a certifikáty pravosti. Fuuf! V sobotu jsem byla opravdu ráda, že to chystání mám za sebou. Akorát jsem vstala a hned naše auto vyrozilo z domu. Celé mi to uběhlo tak rychle, že jsem si to ani nestihla uvědomit. To víte, když si člověk užívá.. :D
**
Ale teď k tomu, proč to píšu.. heh, hodilo by se mi nové jméno, nebo přijmení k mému OC o EoD příběhů. Byla bych ráda, kdyby někdo alespoň něco navrhnul. Ne, že bych chtěla nechat všechny práci na vás, já už také přemýšlela.. ale nikam jsem se nedostala. Uvažovala jsem chvíli o přijmení "universe", ale vážně, Starlight Universe.. já jsem se začala smát, protože jsem si vzpoměla na StarGate: Universe a okamžitě jsem to zavrhla. Pak jsem ještě vymyslela Glitter Universe, to se mi začalo líbit, ale zase tak moc její jméno měnit nechci.. co myslíte vy?
**
Ach, píšu až večer..
Popravdě.. dnes jsem celý den dohledávala díly jedné skvělé parodie na Hvězdnou bránu :D (jmenuje se to Stargate Animated) Většinou parodie moc nemusím, ale tohle se mi vážně líbilo ("A tak se zrodil Apophis bin Ládin") Něco, co mi konečně dokázalo alespoň trošku zvednout náladu, protože místy jsem se u toho vážně válela smíchy na zemi.("Abrakadabra!" špatné heslo "Do prdel*!" špatné heslo "Sakra!" špatné heslo, autodestrukce za pět sekund!) Připomínalo mi to sice Southpark (hi, hi.. Gatepark :D), ale i tak to bylo skvělé.("Zabili Dannyho, parchanti!") Hlášky opravdu dobré ( "A sakra, dlaší ha´tac na dně oceánu":D), takže doporučuji i těm, kteří se na SG1 nedívají (Thore! THORE! Kde je ten blbej asgard!? :D)

Hrdinové připravované parodie Stargate Animated III

Frohe Ostern!

16. dubna 2014 v 20:59 | Starlight |  Novinky
*přestane myslet na pegase, kterého chtěla rozdrtit turbodmychadlem leteckého motoru a začne psát*

Opět jsem už delší dobu nenapsala nic pořádného, že?
Neměla jsem moc času ani nálady, svoji aktivitu jsem směřovala spíše na Howrse a také jsem často koukala na svůj oblíbený seriál. Poslední dobou jsem se opravdu zakoukala do děje, takže si na moji aktivitu musíte ještě delší dobu počkat:D Heh, kdo tedy bude chtít, může mě nalézt na Howrse pod přezdívkou lenka72 ;) Jsem tam každý den a moc ráda si s někým píšu. Já opravdu nekoušu!
A jak se máte?
Já se mám celkem dobře, po dlouhé době jsem zase dostala dobrou náladu. Nad vodou mě drží především představa sobotní SBLS. Doufám, že to všechno vyjde a já s Bebe se tam v sobotu podíváme. Pro ty, kdo neví.. SBLS je výstava modelů koní. Účastním se jako vystavovatel, ale určitě nic nevyhraji :D
Konečně prázdniny, co?
Já jsem se na Velikonoční svátky již delší dobu těšila. Velikonoce pro mne začínají již květnou nedělí, kdy se každoročně koná svěcení kočiček. Na Velikonoce nic zvláštího nepláuji, jen pořádný odpočinek :) Také se budu připravovat do školy, hlavně německý jazyk mi dá hodně práce, aber ich habe das gern.. Deutshe ist shön, aber es ist sehr schwer..
Co jinak budete dělat vy?
**
Na blog plánuji napsat plno částí Starlightina deníku, také několik částí příběhu Umění létat. Můžete se tedy těšit především na příběhy, ale i challenge.. a články plné letadel *zčervená*

(ten obrázek je pěkně šílenou kombinací mých dvou nejoblíbenějších seriálů..he, he.. už je to tak, Starlight miluje Hvězdnou bránu :D)
Stargate Ponies,

A-Z challenge "B"

12. dubna 2014 v 19:07 | Starlight

B jako Boeing

Ha, ha,.. ani se mi nechce nějak to komentovat... Boeing je americká firma, která vyrábí pokroková dopravní letadla. Moc se mi líbí stroje této firmy, dávám jí přednost před větším evropským Airbusem;)
Díla firmy Boeing létají po celém světě. Nejvýznamnější jsou B737 (nejpoužívanější letadlo světa), B747 a B787 (nejmodernější letadlo světa)
Myslím, že Vám to stejně nic neřekne, takže do dnešního článku raději naláduji spousty fotek těchto úžasných strojů :3

Starlight už zase něco čmrká

4. dubna 2014 v 16:07 | Starlight |  Obrázky
Po dlouhé době, co jsem poníky nekreslila jsem si musela trošku oživit anatomii. Musím říci, že mi to moc nešlo, ale i tak jsem si vybrala několik pokusných králíčků a holek, ktří se mnou chtějí Art Trade a snažila jsem si vzpomenout na to, jak se poníci kreslí. Obrázků není moc, ale vzhledem k tomu, že mi jeden obrázek trvá celkem dlouhou dobu a já jsem začala kreslit včera, můžete být rádi za to, co máte :DSnad je to za námi

2. dubna 2014 v 18:48 | Starlight |  Ostatní
Po přečtení komentářů u minulého článků a následném pročítání vašich článků jsem zjistila, že jsem to psala poněkud opožděně. Přesto jej nehodlám mazat, protože tento názor je stále platný. Stále je pro mě důležité, aby se tu nikdo nehádal a tento článek nebyl směřován pouze pro Purpi a Mika.
Měla jsem špatné období a když jsem si chtěla odpočinout na blogu, zjistila jsem, že se stalo tohle...
Takže, moc Vás prosím, zapomeňte na tu hádku, která se zde stala a odpusťte mi, že jsem napsala takový článek..
Opravdu moc se omlouvám všem, kterých se to nějak dotklo ;)


Když už jsme u článků tohoto typu, chtěla bych slyšet, co si o mě upřímně myslíte. Moc ráda bych znala Váš názor na mé chování. Nechci si nic nalhávat a moc ráda bych měla jasno. Takže, prosím, opravdu upřímně mi napište svůj názor na mou osobu :) Předem Vám děkuji za názor, budu ráda.


To by bylo pro dnešní článek vše, nemám k tomu co říci.
Starlight přeje hezký den;)


Já raději nemám co říct !?

2. dubna 2014 v 16:00 | Starlight |  Ostatní
Tohle má být jako vtip? Já se po dlouhé době konečně vrátím na blog a co vidím? Hádky, smutek a samé neštěstí. Lidi, sakra.. to se nestydíte za to, co jste napsaly o Purple? To nevíte, jak moc ji to mrzí? Vždyť ona je milý člověk jako každý jiný! Je normální, že občas najdou lidi, kteří se nepohodnou a nikdy se nebudou mít rádi, ale poslední dobou to začíná být dosti přehnané. Je smutné, číst si všechny vaše články. Vždyť to musí každého bolet, když si takový článek přečte. Ještě před tím, než něco takového napíšete, zkuste se vžít do kůže dotyčného a rozmyslet si jestli je něco takového opravdu nutné. Vždyť tohle zavání kiberšikanou! Jenže někteří z vás asi neví, o co jde...
Ále, co se o to vlastně starám!? Možná si myslíte, že k tomu nemám co říkat, ale já už se sakra nechci jen dívat na to, jak se má kamarádka trápí. Vy se ani neobtěžujete ji lépe poznat, protože jinak byste to o ní nepsaly. Opravdu moc mě to mrzí, protože jsem si myslela, že se to tady konečně obejte bez hádek.
Jen co člověk vyžene z blogu všechny MS OCčka a zlé lidi, kteří jen kopírovali stane se tohle. Někdo už asi neměl co dělat, tak si řekl.. ha, jdeme na Purple, vždyť ta mi napsala kritiku k mému obrázku! A je boj je na světě.. ale to vážně chcete boj?
Na toto téma tu již byla hodně článků, ale jak já vidím, stále to neustává. Nechci tu rozorávat něco starého, ale tohle téma stále ošklivě pálí.
Prosím, proberte se konečně. Když si tak čtu několik článků s nadávkami, přijde mi, jako kdyby za monitorem na druhé straně seděli malé děti které neznají váhu slov. Nevědí, že slova mohou ošklivě bolet a ranit více, než dokáže jakákoliv zbraň. A tohle neplatí jen pro ty, kteří psali ošklivé věci Purple. Tohle platí i pro ty, kteří si podobným způsobem vylévali vztek na cizí účet. Lidi, proberte se prosím! Tohle nikam nevede. Nechte už konečně tu Purple! Pokud jste jí chtěli ublížit, už se to povedlo. Možná udělala pár chyb, ale vy přece také! Prosím!..