Leden 2014

Nový příběh...opět na přihlášení:D

30. ledna 2014 v 17:53 | Starlight
Jsem opět tu. Naštěstí zdravá a bez zlomenin..naraženiny však raději ani nepočítám. O lyžáku se tady rozepisovat nebudu, pokud někdo chce vědět víc, možná o něm ještě napíšu;)
***
Ale nyní již k příběhu. O čem to bude? Nom, o čem asi.. letecký příběh, jak jinak:D

Šlo by o krátký příběh jednoho letu, který by mimochodem pilotovala moje Starlight. V průběhu letu by zjistila, že na palubu nastoupili i někteří z Vás. Starlight by neodolala a pozvala by je do pilotní kabiny. Jenže to neměla dělalat.. jak ji vůbec mohlo napadnou pozvat takové zvláštní poníky mezi tak důležitou avioniku? (na ten letecký slovník si zvykněte ;) )
Někdo by samozdřejmě vytvořil nenapravitelnou chybu v leteckém systému (konkrétně chyba ve ventilaci). Což by způsosobilo vypadnutí kyslíkových masek. Všichni by si ji nasadily, až na naši drahou pilotku. Co se stane bez přívodu vzduchu?

***
Kdo to neví, bude si muset počkat. Nemůžu to prozradit všechno, ne?
Teď tedy přihláška + pár rolí, které potřebuji...

Jméno OC:
Povaha tvého OC:
Nějaká role?:

***

Výběr rolí:

poník, který vypne přívod vzduchu (1) - Stella
panikařící poník(1)
poníci, kteří si zlomí nohu(2)
poník, kterému se zapálí hříva (1)
další poníci (mnoho)

***
Doufám, že se alespoň někdo přihlásí. Těším se, až to budu psát:3


Ohořelé peří

23. ledna 2014 v 21:05
Možná, že ze smutné nálady se mi pomůže vypsat... Nemusíte číst tento krátký příběh, ale budu ráda:)
Já vím, příběhy z letectví vás asi nezajímají, ale tenhle je jiný..

White Spell

21. ledna 2014 v 20:45 | Starlight
Jméno: White Spell
Věk: 19 let
Karma: dobrá
Nejlepší kamarádka: Starlight Blue
Má rád: legraci, přírodu, většinou je raději sám
Nemá rád: příliš velkou společnost, nafoukané poníky
Vzhled: Bledý vysoký hřebec s hnědou hřívou, hnšdé oči
Rodina: Starlight Blue, SPOILER! dvě děti
Speciální talent: speciální magie, se kterou dokáže ovládat počasí
Cutie mark:
Povaha: snílek, tajnůstkářský, výbušný, milý, vtipný
Více o něm: Hodně prožívá svoje emoce. Je
hodně tajnůstkářský, takže o něm Starlight vlastně moc neví. Většinou je to pohodový, vtipný hřebec, který jako jediný poník dokáže rozesmát Starlight. Právě proto ho má tak ráda, jedině s ním se cití opravdu radostná a šťastná. Dokáže se ale i opravdu hodně naštvat, většinou to odnese Starlight, která někam uteče. White toho celkem lituje, ale dojde mu to pozdě. Pak se se Starli zase usmiřuje. Právě na tom je založen jeho vztah se Starlight. Pořád se usmiřuí, ětšinou pěknými dárky, nebo momenty. Oba jsou pak ještě šťastnější...
Historie: Ve škole se hodně kamarádil se Starlight, protože oba byli dobří v učení .Tehdy ještě moc netušili, co se s nimi za několik let stane. Byl hodně oblíbený, ale musel brzy odejít ze školy.Od té doby už se se Starlight neviděl, takže má i mezery v tom, co se vlastně stalo. Když se se Starlight setkal, už dostal svůj CM, ale jinak vypadá pořád stejně:D


Poslední změny, aneb opět info o mém OC

19. ledna 2014 v 17:25 | Starlight
Večer jsem trošku přemýšlela. Napadla mě poslední změna na mém OC. Především na povaze. Tak aby Starlight zapadala do děje EoD, aby se vysvětloval její talent a zálaliba. Bude více originální..:)

Noční obloha- podzim

18. ledna 2014 v 15:33 | Starlight

Jsem zpět:3

15. ledna 2014 v 22:01 | Starlight |  Novinky
Ach, ano..
Už mám počítač doma. Bohužel si nepamatuje nic...jinak řečeno, všechny programy jsou v kytičkách.
Až na pár aplikací, ale bude mi trvat dlouho, než je opět najdu a uvedu do původního stavu.
Takže se moc omlouvám těm, kterým jsem nestihla vyrobit ikonky, protože Gimp je jeden z mála programů, který to nepřežil. Také už nemám Skype, takže kdo si chce psát, zatím jedině přes email. Bude trvat, než si zase Skype nainstaluji...
Můj email je kuchylen@seznam.cz
Píši pozdě, takže se omlouvám za krátký článek, ale nemám čas se tu rozepisovat.


Prázdniny končí, Starlight také

6. ledna 2014 v 21:07 | Starlík |  Novinky
Návrat do školního roku způsobuje většině z nás spoustu problémů a starostí. Ani já nejsem výjímkou..
Prázdniny i přes jejich rekordní délku i letos uběhly rychle. Opět se musíme vrátit do školních lavic a pololetního období plného písemek, které s počítačem nejde moc dohromady...
Já to letos budu mít celkem jednoduché, protože na počítač nebudu moct jít. Ach, ano.. jak napovídá nadpis..
Nemyslím tím svůj odchod z blogového MLP světa, pouze asi kratší pozastavení. Počítač půjde konečně do opravy kvůli virům. Pán říkal, že si počítač budu moci v pohodě zapnout do druhého dne, ale osobně tomu moc nevěřím, protože má celkem divné problémy. Prostě a jednoduše- jestli půjde počítač zítra do opravny, mohl by být ve čtvrtek hotový, ale já tomu moc nevěřím. Pozastavovat kvůli tomu nebudu, berte to, jako kdybych jela někam na dovolenou, třeba na hory. Déle jak týden to snad trvat nebude, ale kdo ví.
Také mi nebylo přesně sděleno, kdy si ho tam vezmou. Do té doby se pokusím přednastavit alespoň pár článků a přidat komentáře k vašim krásným blogům...
Tímto prostě chci říct, že moje nepřítomnost je nyní jistá. Předchozím článkem jsem jen informovala a uvažovala o tom, jak to asi půjde dál.
Doufám, že mému PC pobyt v opravně alespoň trochu prospěje, nom.

Také už nevím co kreslit. Moc ráda kreslím, ale spíš různé OC, než postavy z MLP:FiM. Takže asi udělám ART TRADE...
Já vím, ART TRADE má teď každý..ale co, podle mě je to dobrý nápad na to, abychom si mohli vyměnit obrázky, takže prosím žádné poznámky typu "Nekopíruj, ty krávo"...
Tohle totiž není kopírování. Ten kdo vymyslel ART TRADE určitě chtěl, aby se to ujalo. Komu to hlava nebere, může si nakašlat.
Ohm, nom.. Kdo tedy chce obrázek, nechť napíše:
"Ráda s Tebou budu mít ART TRADE"
Když to někdo splete, pošlu na něj párky:3

Několik málo ikonek:3

4. ledna 2014 v 17:46 | Starlight |  Grafika
Nejprve jsem udělala ikonky těm, kteří si přáli jen jednu. Neměla jsem náladu dělat dvě se stejným OC, ale příště udělám, slibuji..
Trvalo mi to asi pět minut, takže brzy dodělám i pro Bloody a Platy..
Nom, snad se tedy bude líbit:)
Kdyby někdo chtěl také ikonku, avatar nebo oddělovač, nechž klikne na rubriku "grafika".
**
Jinak, je mi líto, že mám celkem malou návštěvnost, když komentuji všechny ostatní. Mnozí sem ani nezajdou i přes to, že můj komentář nechybí u žádného článku. A někteří sem chodí, i když jim na blog nechodím já. Nom, těm děkuji- budu se snažit to zlepšit. A vy ostatní- styďte se.... :DTahle ikonka je pro Niky. Udělala jsem jí ji trošku větši, ať si ji zmenší podle libosti. Objednala si ji modrou s krásným obrázkem jejího OC. Požadavky jsem doufám splnila..snad se tedy líbí:)
**


Ikonka pro Revíka..
Také si ji objednala modrou, obrázek OC dělala Stella. Nom, modrou má znázorňovat ten měsíc. K Revi se mi totiž strašne líbil ten vlk, nemoha jsem si odpustit:3 Nom, tak snad se líbí:)
**************************************************************************
Teď vás jdem kritizovat okomentovat:)
S přáním smutného dne, vaše Starlight

První pokus o design v Gimpu

3. ledna 2014 v 17:01 | Starlight
Potlesk prosím pro můj první hnusný výtvor!:3
V tomhle zavirovaném PC celkem úspěch, nom, jsem ráda, že jsem alespoň úspěšně nakopla počítač a vydržel jet tak dlouho.
Až bude čas (snad zítra) pustím se do objednávek těch ikonek. Jsem hodně ráda, že je jich tolik:3 Ani jsem netušila, že o ně bude tak velký zájem, protože své ikonky nevidím zrovna v nejlepším světle.

JAK JE TO S TÍM VIREM?
Počítač zatím zpomaleně a divně funguje, takže jsem celkem spokojená. Předchozí článek jsem psala hlavně kvůli tomu, abyste se nedivily, kdybych tu najednou nebyla. Takže tu zatím budu, ale kdybych za dva dny nenapsala ani jeden komentář, stav viru v mém PC překročil kritickou hranici.

SILVESTROVSKÝ SPECIÁL
Ach, áno...
Psaní téhle povídky asi uvízlo na mrtvém bodě:/ Snad si najdu čas v neděli, abych napsala druhou část. Poslední dobou totiž nemám povídkovou náladu. Nemám ani náadu na psaní dlouhých článků, takže tento je asi hodně krátký a vcelku o ničem:/ Ale chystám si pár témat, na která budu psát- uvidíte, že i já se umím pořádně rozepsat, když chci!

A ještě náhled designu:3

Vir na mém PC

1. ledna 2014 v 16:51 | Starlight
Je mi líto, že do tohoto roku musí tento blog vkročit tak špatným článkem.
Je tu velká nejistota, fakt nevím, jestli to ten počítač přežije (ze začátku nejde, ale po hodinovém snažení jsem ho vždy zatím nakopla) Nevím jak to půjde dál....prostě je to náladové!
Jsem ohromě ráda, že Vám mohu napsat alespoň tento článek. Pokud budu mít štěstí, podaří se mi přednastavit několik dalších článků. Když se stane nemožné, nahraju sem i fotky. Možná se stane i zázrak v podobě toho, že se mi podaří nahodit PC i zítra...
Pozveme si na to odborníka a uvidíme, co s tím udělá. Je mi to moc líto, budete mi chybět. Rozhodně nebudu pozastaovat, protože já to nějak dokážu. Někdy půjdu na mobil, někdy z informatiky, možná to někdy i nahodím....
Prostě už nečekejte moc "live" článků, ani moc komentářů. Moc se vám omlouvám a budu doufat, že i tak sem někdo přijde. Občas snad i okomentuji.
**
Teď něco na rozveselení. Podařilo se mi nahrát ještě několik fotek, nuže:
Fotka pro Tobby:) Je na ní můj domácí mazlík Ferda. Šneci jsou nejlepší:3
Zkoušela jsem kreslit MLP:FiM stylem. Co myslíte?
Já vím..plášťů už tu bylo hodně:D Nom, tohle je jen obrázek..rozhodně nechci, aby měa Starli plášť pořád. Jen mě to tak napadlo, bo jsem nevěděla co kreslit:D